FIRMA

firma autogaz katowice firma auto-gaz

AUTOGAZ
ul. Barcelońska 82,
40-683 Katowice
Tel. 513 605 605


O NAS

AUTOGAZ KATOWICE


Kompleksowe usługi samochodowych instalacji gazowych. W ramach swojej oferty firma zapewnia m.in. profesjonalny montaż oraz serwis instalacji gazowych w pojazdach osobowych oraz dostawczych. 20-sto letnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję fachowej i profesjonalnej obsługi. Każda zamontowana instalacja gazowa ma 2- letnią gwarancję bez limitu kilometrów. Zakładamy instalacje klientą z całego Śląska, szczególnie z miast takich jak Katowice, Chorzów i Siemianowice Śląskie.

Firma TYC-AUTOGAZ to specjalistyczny warsztat montażu i serwisu instalacji gazowych w Katowicach. Uczestniczymy we wszystkich szkoleniach dlatego usługi wykonujemy zawsze profesjonalnie. Pełna diagnostyka auto gaz Katowice prowadzona jest dla układów zasilana samochodów benzynowych. Doświadczenie i konkurencyjne ceny montażu sekwencji gazowych pomagają uniknąć jakichkolwiek awarii. Działaność na rynku od dwudziestu lat ustala zapewnić instalacji dobre działanie. Do czterocylindrowych silników zakładamy promocyjną instalację stag 4. Klienci powinni pamiętać o przeglądach. Jeżeli usteka szybko jest naprawiona pozwala to zaoszczędzić kosztów. Produkty są naprawdę wysokiej jakości, a ich montaż bardzo szybki. Pełno zadowolony klient z instalacji gazowej to nasza renoma usług. Prawidłowe ustawienia i konfiguracja pomogą wykorzysać silnik do granic możliwości. Tanie wykonanie usługi pomoga zarobić na gazie, który jest dwókrotnie tańszy. Z pewnością doświadczeni kierowcy pomogą wam wybrać odpowiedni warsztat usług i decyzje o tanim procesie jazdy.

MONTAŻ INSTALACJI LPG

Współcześnie montowane instalacje gazowe dzieli się na te III i IV generacji. Koszt instalacji tej pierwszej zamyka się w przedziale 1300, a 1500 złotych i stanowi ona najprostszy typ instalacji. Zaleca się, by były one montowane w starszych typach. IV generacja dopuszcza już montaż w samochodach wyposażonych zarówno jedno, jak i wielopunktowy wtrysk paliwa. System ten, w przeciwieństwie do tego z III generacji, wyposażony jest w układ elektroniczny. Odpowiada on za inteligentne sterowanie całym układem, jak też samym procesem spalania. Automatyczny przełącznik instalacji gazowej pozwala na samoistne przełączenie układu po osiągnięciu przez silnika pojazdu właściwej temperatury. Cena takiego rozwiązania mieści się w granicach 1800 do 2500 złotych.

SERWIS I PRZEGLĄD INSTALACJI GAZOWEJ

Przy instalacjach sekwencyjnych bardzo ważnym elementem jest przegląd - wymiana filtra gazu fazy lotnej jak i też fazy ciekłej, zaleca się wymianę w granicach 10 tyś km.
Serwis przebiega zgodnie z wybranym modelem instalacji:
- Regulacja
- Naprawy elektroniczne i techniczne sterownika
- Wymiana filtrów gazu
- Analiza spalin
- Sprawdzenie szczelności reduktora
- Wymiana reduktora, wtryskiwaczy, zbiornika

Polecamy zaprzyjaźnioną firmę zaopatrującą w markowe części samochodowe w dobrych cenach: auto częśći katowice
stat4u